AARP oferuje plany suplementów Medicare za pośrednictwem UnitedHealthcare

AARP oferuje plany suplementów Medicare za pośrednictwem UnitedHealthcare

Jedynymi wyjątkami są Massachusetts, Minnesota i Wisconsin. Jeśli mieszkasz w jednym z tych trzech stanów, możesz kliknąć odpowiedni link powyżej, aby zobaczyć, jakie masz opcje.

Ile kosztuje polisa Plan N?

Twój ubezpieczyciel Medigap Plan N będzie pobierał od Ciebie miesięczną składkę, która różni się w zależności od wybranego planu i momentu rejestracji.

Będziesz także musiał płacić miesięczną składkę Medicare Part B, która wynosi 144 USD. 60 w 2020 r. Możesz zapisać się na polisę Medigap Plan N bezpośrednio u ubezpieczyciela, jeśli masz już Original Medicare (Części A i B).

Kwalifikacja i rejestracja w planie suplementu Medicare N

Idealny czas na zapisanie się do polisy Medigap Plan N to okres początkowej rejestracji, który trwa od trzech miesięcy przed twoimi 65. urodzinami do miesiąca urodzin i kończy się trzy miesiące później. W tym okresie masz zagwarantowane prawo do zapisania się do planu Medicare Supplement ze standardową stawką, niezależnie od jakichkolwiek wcześniej istniejących schorzeń.

W każdym innym okresie Twój ubezpieczyciel Medigap może przeprowadzić proces ubezpieczenia medycznego, aby ocenić stan Twojego zdrowia, zanim zgodzi się sprzedać Ci plan. Jeśli tak się stanie, mogą naliczyć wyższą składkę na podstawie Twojej historii medycznej i wcześniej istniejących schorzeń. Mogą nawet całkowicie odrzucić Twoją aplikację.

Aby zapisać się do polisy Medigap Plan N, należy złożyć wniosek bezpośrednio w firmie ubezpieczeniowej. Zanim się zapiszesz, możesz chcieć przeczytać kilka przeglądów Medicare Supplement Plan N, aby poznać doświadczenia, jakie inni beneficjenci mieli z wybranym planem.

Zapisz się na nasz biuletyn dotyczący zdrowego trybu życia!

Najnowsze w Medicare

Przegląd planów suplementów Humana Medicare

Humana jest wiodącym dostawcą planów suplementów Medicare. Przeczytaj ten przewodnik, aby dowiedzieć się więcej o zaletach i wadach opcji ubezpieczenia firmy.

Autor: Sheila Olson, 5 listopada 2020 r.

Recenzja suplementu Medicare Blue Cross Blue Shield

Blue Cross Blue Shield jest jednym z pięciu największych dostawców ubezpieczeń zdrowotnych w Stanach Zjednoczonych, z planami dodatku Medicare dostępnymi w większości stanów. . .

Autor: Shannon Cuthrell 1 listopada 2020 r.

Recenzja suplementu Aetna Medicare

Ekspercki przegląd Aetna, jednego z najlepszych dostawców ubezpieczeń zdrowotnych w Stanach Zjednoczonych, z wieloma planami suplementów Medicare dostępnych w ponad. . .

Autor: Shannon Cuthrell 1 listopada 2020 r.

Przegląd korzyści Blue Cross Blue Shield Medicare

W tym przewodniku omówiono zalety i wady oferty Medicare Advantage BCBS, rodzaje dostępnych planów, średnie koszty, informacje o rejestracji i inne informacje. . .

Przez Shannon CuthrellPaździernik 29, 2020

Recenzje AARP 2020: Ile kosztują plany suplementów AARP Medicare?

AARP oferuje plany suplementów Medicare za pośrednictwem UnitedHealthcare. Dowiedz się więcej o tym, co te plany mają do zaoferowania i czy najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom w zakresie opieki zdrowotnej. . .

Autor: Andrea Bonner21 października 2020 r.

Przegląd planów suplementów Cigna Medicare

Plany z suplementem Cigna Medicare są niezawodnym wyborem, jeśli potrzebujesz ubezpieczenia. Dowiedz się, co oferują te plany i poznaj przewidywane koszty. . .

By Sheila Olson Październik 21, 2020

Przegląd suplementów Transamerica Medicare

Czy chcesz zaryzykować Transamerica, stosunkowo nowicjusz w biznesie Medicare Supplement? Dowiedz się, jakie korzyści — i jakie koszty . . .

By Andrea BonnerPaździernik 20, 2020

Przegląd Kaiser Medicare Advantage

Jeśli szukasz niedrogiego, kompleksowego planu Medicare Advantage, Kaiser może być najlepszym rozwiązaniem. Przeczytaj więcej o opcjach Kaiser tutaj.

By Andrea BonnerPaździernik 20, 2020

Recenzja Aetna Medicare Advantage

Plany HMO i PPO Medicare Advantage firmy Aetna otrzymują wysokie oceny, ale czy są właśnie dla Ciebie? Ta recenzja pomoże Ci wybrać najlepszy plan dla Twoich potrzeb. . .

By Andrea BonnerPaździernik 20, 2020

Recenzja suplementu State Farm Medicare

Otwarta rejestracja jest już prawie tutaj! Jeśli planujesz kupić suplement Medicare, najpierw przeczytaj tę recenzję State Farm, aby poznać zalety i wady oraz zobaczyć próbkę. . .

Autor Andrea BonnerPaździernik 20, 2020Zobacz wszystko

Około jeden na pięciu mieszkańców Alabamy otrzymuje świadczenia Medicare. iStock

Ponad dwa miliony ludzi w stanie Alabama, około 20% populacji, otrzymuje świadczenia Medicare. Około 55 procent tych beneficjentów Medicare decyduje się na Medicare Części A i B, znane również jako Original Medicare.

Jeśli zdecydujesz się na otrzymywanie świadczeń za pośrednictwem Original Medicare, możesz szukać opieki u dowolnego dostawcy na terenie całego kraju, który akceptuje Medicare. Będziesz odpowiedzialny za niektóre koszty własne, takie jak współpłatność, odliczenia i współubezpieczenie. Ponadto Original Medicare nie obejmuje wszystkiego. Wielu beneficjentów pragnie tego ubezpieczenia, mimo że Original Medicare nie obejmuje:

WizjaDentalSłuch Korzyści zdrowotne

Na szczęście, jako beneficjent Medicare w Alabamie, masz wybór wykraczający poza to, co może zaoferować Original Medicare. Możesz zdecydować się na otrzymywanie świadczeń w ramach planu Medicare Advantage zamiast w programie Original Medicare, który może zapewnić dodatkowe usługi objęte ubezpieczeniem.

Oto kilka pytań, które pomogą Ci określić najlepszy plan Medicare dostępny dla Ciebie w Alabamie.

Czy Medicare Advantage to dobry alternatywny plan dla Ciebie?

Każdego roku liczba seniorów w Alabamie, którzy rezygnują z Original Medicare na rzecz planów Medicare Advantage, stale rośnie. Dla wielu beneficjentów plany Advantage oferują dodatkowe ubezpieczenie za rozsądną cenę.

Dla beneficjentów Medicare w Alabamie w 2020 r. dostępnych jest 71 różnych planów Medicare Advantage do wyboru w stanie. Chociaż dostępne plany będą zależeć od obszaru, w którym mieszkasz, każdy beneficjent Medicare w Alabamie ma dostęp do planu Advantage, w tym planu z miesięczną składką 0 USD.

Oto kilku ubezpieczycieli, którzy oferują ubezpieczenie Medicare w Twoim stanie:

AetnaBlue Cross and Blue Shield of AlabamaCignaHumanaUnited HealthcareViva

Aby dowiedzieć się, jakie plany Medicare Advantage są dostępne w Twojej okolicy, odwiedź Medicare. gov i wprowadź swój kod pocztowy. Po udzieleniu odpowiedzi na kilka pytań będziesz mógł zapoznać się z opcjami ubezpieczenia dostępnymi w Twoim miejscu zamieszkania.

Czy plan suplementów Medicare może pomóc z bieżącymi kosztami?

Nawet hairstim opinie jeśli wybierzesz Original Medicare, możesz chcieć wykupić plan Medicare Supplement, który nie zmieni twojego ubezpieczenia, ale pomoże ci pokryć wydatki z własnej kieszeni związane z twoim planem.

Istnieje 10 standardowych planów: A, B, C, D, F, G, K, L, M i N.

Każdy plan różni się kwotą, jaką będziesz odpowiedzialny za opłacenie składek, odliczeń, współubezpieczenia lub współpłacenia. Najbardziej wszechstronne i najpopularniejsze plany Medigap, Plan F i Plan C, nie są już dostępne dla nowych uczestników Medicare od 1 stycznia 2020 r.

Ponieważ plany te są oferowane przez prywatne firmy ubezpieczeniowe, koszt będzie się różnić w zależności od pewnych zmiennych, takich jak wiek, miejsce zamieszkania, status palacza lub osoby niepalącej oraz płeć.

Aby dowiedzieć się, jakie plany suplementów Medicare są dla Ciebie dostępne, odwiedź Medicare. gov i wprowadź swój kod pocztowy. Będziesz mógł wybrać plan suplementów, który Cię interesuje, a następnie sprawdzić, które firmy oferują te plany w Twojej okolicy.

Czy ubezpieczenie leków na receptę można kupić osobno?

Jeśli jesteś zapisany do planu Medicare Advantage, prawdopodobnie Twój plan obejmuje już ubezpieczenie na leki na receptę. Jeśli jesteś beneficjentem programu Original Medicare, możesz wykupić samodzielny plan Part D, aby zarządzać wydatkami na leki.

Masz 30 samodzielnych planów Medicare Part D do wyboru w Alabamie. Każdy beneficjent ma dostęp do planu leków na receptę, a większość zapłaci za to ubezpieczenie w 2020 roku mniej niż w poprzednich latach.

Aby sprawdzić, które plany Medicare Part D są dostępne w Twojej okolicy, odwiedź Medicare. gov i wprowadź swój kod pocztowy. Możesz również wprowadzić swoje obecne leki, aby zobaczyć, ile kosztowałby każdy plan.

Ile kosztuje Medicare w Alabamie?

Koszt Original Medicare w Alabamie będzie taki sam jak w pozostałej części kraju. Dzięki kwalifikującej się historii pracy większość osób kwalifikuje się do bezpłatnego ubezpieczenia części A. Składki na część B dla większości ludzi wynoszą 144 USD. 60 w 2020 roku, ale ci o wyższych dochodach zapłacą więcej.

Miesięczny koszt planów Medicare Advantage w Alabamie wynosi średnio 0-168 USD za składki planu. W całym kraju średnia składka za plan Advantage wynosi 36 USD miesięcznie w 2020 r., Przy czym wiele planów oferuje zasięg bez składki. Nadal będziesz musiał zapłacić składkę za część B w wysokości 144 USD. 60, podnosząc całkowity miesięczny koszt składki do przedziału 144 USD. 60–312 USD. 60.

Dodatkowy miesięczny koszt planu Medicare Supplement w Alabamie wynosi średnio 135 USD. 58. Ta premia zostanie dodana do premii za część B w wysokości 144 USD. 60, co daje średni miesięczny koszt 280 USD. 18. Porównując średnie składki Alabamy z cenami innych stanów, koszty Alabamy spadają dokładnie pośrodku – nie są to najdroższe, ale też nie najtańsze.

Dodatkowy miesięczny koszt planu Part D w Alabamie wynosi od 13 USD. 20–126 USD. 70. Nadal będziesz musiał zapłacić składkę za część B w wysokości 144 USD. 60, podnosząc miesięczny koszt składki do 157 USD. 80-271 dolarów. 30.

Jeśli masz więcej pytań na temat ubezpieczenia Medicare w stanie Alabama, odwiedź stronę internetową Programu pomocy w zakresie ubezpieczenia zdrowotnego stanu Alabama (SHIP) lub zadzwoń pod numer 800-243-5463, aby uzyskać bezpłatne usługi doradcze Medicare.

Zapisz się na nasz biuletyn dotyczący zdrowego trybu życia!

Najnowsze w Medicare

Przegląd planów suplementów Humana Medicare

Humana jest wiodącym dostawcą planów suplementów Medicare. Przeczytaj ten przewodnik, aby dowiedzieć się więcej o zaletach i wadach opcji ubezpieczenia firmy.

Autor: Sheila Olson, 5 listopada 2020 r.

Recenzja suplementu Medicare Blue Cross Blue Shield

Blue Cross Blue Shield jest jednym z pięciu największych dostawców ubezpieczeń zdrowotnych w Stanach Zjednoczonych, z planami dodatku Medicare dostępnymi w większości stanów. . .

Autor: Shannon Cuthrell 1 listopada 2020 r.

Recenzja suplementu Aetna Medicare

Ekspercki przegląd Aetna, jednego z najlepszych dostawców ubezpieczeń zdrowotnych w Stanach Zjednoczonych, z wieloma planami suplementów Medicare dostępnych w ponad. . .

Autor: Shannon Cuthrell 1 listopada 2020 r.

Przegląd korzyści Blue Cross Blue Shield Medicare

W tym przewodniku omówiono zalety i wady oferty Medicare Advantage BCBS, rodzaje dostępnych planów, średnie koszty, informacje o rejestracji i inne informacje. . .

Przez Shannon CuthrellPaździernik 29, 2020

Recenzje AARP 2020: Ile kosztują plany suplementów AARP Medicare?

AARP oferuje plany suplementów Medicare za pośrednictwem UnitedHealthcare. Dowiedz się więcej o tym, co te plany mają do zaoferowania i czy najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom w zakresie opieki zdrowotnej. . .

Autor: Andrea Bonner21 października 2020 r.

Przegląd planów suplementów Cigna Medicare

Plany z suplementem Cigna Medicare są niezawodnym wyborem, jeśli potrzebujesz ubezpieczenia. Dowiedz się, co oferują te plany i poznaj przewidywane koszty. . .

By Sheila Olson Październik 21, 2020

Przegląd suplementów Transamerica Medicare

Czy chcesz zaryzykować Transamerica, stosunkowo nowicjusz w biznesie Medicare Supplement? Dowiedz się, jakie korzyści — i jakie koszty . . .

By Andrea BonnerPaździernik 20, 2020

Przegląd Kaiser Medicare Advantage

Jeśli szukasz niedrogiego, kompleksowego planu Medicare Advantage, Kaiser może być najlepszym rozwiązaniem. Przeczytaj więcej o opcjach Kaiser tutaj.

By Andrea BonnerPaździernik 20, 2020

Recenzja Aetna Medicare Advantage

Plany HMO i PPO Medicare Advantage firmy Aetna otrzymują wysokie oceny, ale czy są właśnie dla Ciebie? Ta recenzja pomoże Ci wybrać najlepszy plan dla Twoich potrzeb. . .

By Andrea BonnerPaździernik 20, 2020

Recenzja suplementu State Farm Medicare

Otwarta rejestracja jest już prawie tutaj! Jeśli planujesz kupić suplement Medicare, najpierw przeczytaj tę recenzję State Farm, aby poznać zalety i wady oraz zobaczyć próbkę. . .

Autor Andrea BonnerPaździernik 20, 2020Zobacz wszystko

Nawet przy „darmowym” abonamencie powinieneś być przygotowany na poniesienie pewnych kosztów. iStock

Niektóre plany Medicare Advantage są sprzedawane z hasłem „0 USD premium”. Niekoniecznie oznacza to, że są całkowicie bezpłatne. Chociaż Twoja roczna składka może wynosić 0 USD, nadal będziesz płacić za odliczenia, dopłaty i miesięczną składkę.

Kluczowe dania na wynos

Plany Medicare Advantage (lub Medicare Część C) są często reklamowane jako „bezpłatne”. Tak naprawdę oznacza to, że niektóre plany oferują roczną premię w wysokości 0 USD, ale nadal musisz ponieść inne koszty. Plany Medicare Advantage ze składkami 0 USD nadal wiążą się z innymi kosztami, takimi jak współpłatności, współubezpieczenie i odliczenia. W przypadku planów, które pobierają miesięczną składkę, średnia miesięczna opłata wynosi mniej niż 30 USD, zgodnie z danymi Centers for Medicare and Medicaid Services. Niektóre plany Medicare Advantage pokrywają składkę Medicare Part B Original Medicare, co obniży całkowite miesięczne koszty. Możesz zapisać się do planu Medicare Advantage tylko w określonych porach roku.

Jak plan Medicare Advantage może być bezpłatny?

Plany Medicare Advantage (lub Medicare Część C) są oferowane przez prywatne firmy ubezpieczeniowe, które zawierają umowy z federalnym programem Medicare. Obejmują one podstawowe świadczenia Original Medicare, na które składają się ubezpieczenie szpitalne Medicare Część A oraz ubezpieczenie medyczne Medicare Część B. Większość planów Medicare Advantage obejmuje również dodatkowe potrzeby w zakresie opieki zdrowotnej, takie jak leki na receptę, usługi dentystyczne, wzrokowe i słuchowe.

Niektóre plany Medicare Advantage (MA) opłacają całą twoją miesięczną składkę Medicare Part B, dlatego reklamują się z miesięczną składką 0 USD. Ale plan może wymagać rocznego odliczenia, wraz z dopłatami i innymi kosztami.

Najważniejsze jest to, że plany Medicare Advantage nie są tak naprawdę bezpłatne. Chociaż Twoja składka może wynosić 0 USD, nadal ponosisz odpowiedzialność za dopłaty i odliczenia.

Jeśli składka wynosi 0 USD, jakie inne koszty są z tym związane?

W przypadku planu Medicare Advantage, który oferuje roczną składkę w wysokości 0 USD, nadal będziesz musiał zapłacić:

Składka Medicare Część B, która wynosi 144 USD. 60 miesięcznie w 2020 roku. Składka miesięczna Medicare Advantage, która różni się w zależności od wybranego planu. Centers for Medicare and Medicaid Services szacuje, że średnia składka planu MA w 2020 roku wynosi 23 USD miesięcznie. W 2019 r. składki MA wynosiły średnio 26 USD. 87 miesięcznie. Dopłaty za wizyty lekarskie lub inne usługi, które Twój plan częściowo pokrywa lub nie obejmuje w ogóle. Jeśli Twój plan korzysta z sieci dostawców, powinieneś pozostać w sieci, aby uniknąć dodatkowych kosztów. Koszty z własnej kieszeni za usługi, które nie są objęte planem, lub wizyty u pozasieciowych świadczeniodawców opieki zdrowotnej. Większość planów MA obejmuje roczny limit wydatków z własnej kieszeni. Po przekroczeniu maksymalnego limitu z własnej kieszeni Twój plan zostanie uruchomiony, aby pokryć pozostałe koszty przed końcem roku.

Szukasz opcji planu Medicare?

Uzyskaj spersonalizowaną wycenę

Kto może zarejestrować się w Medicare Advantage?

Każdy, kto kwalifikuje się do oryginalnego Medicare (Medicare Część A i Medicare Część B) również kwalifikuje się do Medicare Advantage. Koszt planu i objętych usługami będą się różnić w zależności od wybranego planu i obszaru usług, w którym mieszkasz.

Guest
Guest posting on BookBuzzr blogs will definitely boost your business and possibly earn you more clients. However, your writing must be unique and engaging to the audience. If you have an article or even just a topic in mind, relevant to writing, publishing, selling, or marketing books, we would love to see your proposed content! Feel free to submit Here!
Posts created 1415

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top