Diva żywieniowa dotyczy mitu o kawie bezkołu.

Diva żywieniowa dotyczy mitu o kawie bezkołu.

Dodaj kilka kropli do każdego ucha i pozwól siedzieć przez około 5 minut, zanim spłukuje się pod prysznicem każdego dnia.

Porozmawiaj z lekarzem

Zaufaj nam, lekarze nie boją się odrobiny wosku. Jeśli czujesz, że masz nadmiar wuszny, porozmawiaj z lekarzem, kto może użyć specjalnej maszyny, aby bezpiecznie wyssać dodatkowy wosk.

Czy naprawdę musisz pozbyć się tego uszu?

Ostatnia rzecz do rozważenia – być może nie trzeba było usuwać wkładki https://yourpillstore.com/pl/yoslimin/ do słuchu tak bardzo, jak myślisz. W rzeczywistości większość lekarzy w ogóle nie usuwa tego wosku! Jest to nie tylko przydatne dla twoich uszu (jest tam z jakiegoś powodu – w tym, że pomaga odeprzeć bakterie), próba ich wyczyszczenia może faktycznie popchnąć go do kanału słuchowego, co może pogorszyć problem i prowadzić do utraty słuchu.

Aby uzyskać więcej naturalnych środków z całego Internetu, sprawdź naszą deskę wskazówek dotyczących zdrowia i urody na Pinterest. I nie zapomnij zapisać się na nasz biuletyn i śledzić nas na Facebooku i Instagramie!

Zdjęcie Shutterstock.

O autorze

Bruce i Jeanne Lubin

Bruce Lubin i Jeanne Bossolina-Lubin są dumnymi rodzicami trzech chłopców i kilkunastu książek. Po oszczędzaniu tysięcy rocznie korzystając z codziennych wskazówek i prostych produktów życia, rozpoczęli własną działalność w nadziei na podzielenie się swoją wiedzą z innymi. Wiadomo, że wchodzą do lodówek swoich przyjaciół, aby odwrócić jaja do góry nogami, aby trwały dłużej.

Bezglutenowy trend wciąż jedzie wysoko. Czy są jakieś nowe badania, które mogą wspierać bez glutenu? Diva Nutrition daje najnowsze.

Autor: Monica Reinagel, MS, LD/N, CNS Nutrition Diva 28 stycznia 2015 4-minutowy Readepisode #318 Play Pause Posłuchaj najnowszych diet bezglutenowych, które obecnie doświadczamy problemów z odtwarzaniem na Safari. Jeśli chcesz słuchać dźwięku, użyj Google Chrome lub Firefox.

jest bezglutenową dietą zdrowszą?

q. Czy przyjęcie diety bezglutenowej jest zdrowszym wyborem życia?

a. To zależy od tego, jak to robisz. Żywność na bazie zboża są zwykle najmniej pożywne i najbardziej nadmiernie sprawdzone żywność we współczesnej diecie. Jeśli pójdziesz bezglutenowe, oznacza to, że jesz mniej chleba, krakersów, makaronu i precli oraz więcej roślin strączkowych, warzyw, owoców i orzechów, które prawdopodobnie poprawiłyby jakość żywieniową diety.

Jeśli z drugiej strony po prostu zastępujesz konwencjonalny chleb, krakersy, makaron, precle z wersjami bezglutenowymi, nie uczyniłeś diety bardziej pożywnej. A jeśli jesz więcej ciastek, babeczek, płatków i naleśników po prostu dlatego, że są bezglutenowe, możesz zrobić krok do tyłu.

Aby ocenić jakość odżywczą diety, muszę wiedzieć o wiele więcej niż tylko to, czy obejmuje gluten!

q. Czy restauracje i marki żywności są poprawne, gdy reklamują żywność bezglutenową jako zdrowsza alternatywa?

a. Niekoniecznie. Bezglutenowy oznacza jedno i tylko jedno: że jedzenie nie zawiera tego specyficznego białka. Nic nie mówi o ogólnym profilu żywieniowym żywności. Bezglutenowe burrito może nadal zawierać cały dzień tłuszczu, kalorii i sodu. Kawałek sernika bezglutenowego może nadal wysadzić budżet cukru na weekend.

Referencje

Rubio-tapia A, Ludvigsson JF i in. Częstość występowania celiakii w Stanach Zjednoczonych. Am J gastroenterol. 2012 października; 107 (10): 1538–44; Quiz 1537, 1545.

Strony

«Najpierw‹ Poprzedni12

O Autor

Monica Reinagel, MS, LD/N, CNS

Monica Reinagel jest zarządem- Certyfikowany licencjonowany dietetyk, autor i twórca jednego z najbardziej rankingowych podcastów iTunes. Jej rada jest regularnie prezentowana w The Today Show, Dr. Oz, NPR i w wiodących krajach gazetach, czasopismach i stronach internetowych. Czy masz pytanie dotyczące odżywiania? Zadzwoń na linię Diva Diva Diva pod numer 443-961-6206. Twoje pytanie może być prezentowane w programie.

Diva żywieniowa zajmuje się mitem o kawie bezkołu. Czy proces, który służy do usuwania kofeiny z fasoli, jest niebezpieczny dla twojego zdrowia? Dowiadywać się.

autor: Monica Reinagel, MS, LD/N, CNS Nutrition Diva 14 marca 2013 1-minutowy odczyt

q. Czy kawa bezkołu jest bezpieczna do picia? Słyszałem, że proces, którego używają do wyciągania kofeiny, nie jest zdrowy.

a. Pewnego razu kofeina została usunięta z ziarna kawy z rozpuszczalnikami, które rzeczywiście nie były dla ciebie dobre ani dla środowiska. W dzisiejszych czasach prawie cała kawa bezkofeinowa jest wytwarzana przy użyciu szwajcarskiego procesu wodnego lub ekstrakcji dwutlenku węgla, z których oba są dość nieszkodliwe.

Picie kawy (zarówno z kofeiną, jak i bez) oferuje pewne korzyści zdrowotne. A dla tych, którzy to tolerują, kofeina ma kilka korzyści, o których mówiłem bardziej szczegółowo w poprzednim podcastie na temat korzyści z kofeiny.

Sprawdź ten bezpłatny fragment na temat mitu kawy Z Nutrition Diva’s Book Nutrition Zombies: 10 Mity żywieniowe, które odmawiają śmierci

O autorze

Monica Reinagel, MS, LD/N, CNS

Monica Reinagel jest certyfikowanym licencjonowanym odżywczym odżywczym , autor i twórca jednego z najbardziej rankingowych podcastów iTunes. Jej rada jest regularnie prezentowana w The Today Show, Dr. Oz, NPR i w wiodących krajach gazetach, czasopismach i stronach internetowych. Czy masz pytanie dotyczące odżywiania? Zadzwoń na linię Diva Diva Diva pod numer 443-961-6206. Twoje pytanie może być prezentowane w programie.

Sekret zdrowej odchudzania może nie mieć nic wspólnego z liczbą węglowodanów lub ile tłuszczu jesz. Czytaj dalej, aby znaleźć zaskakujący czynnik, który może mieć różnicę.

autorstwa Monica Reinagel, MS, LD/N, CNS Nutrition Diva 17 stycznia 2017 r Lepszy do utraty wagi? Obecnie doświadczamy problemów z odtwarzaniem w Safari. Jeśli chcesz słuchać dźwięku, użyj Google Chrome lub Firefox.

Jedna grupa trzymała węglowodany do zaledwie 10% kalorii, podczas gdy druga grupa zjadła nieco ponad połowę kalorii z węglowodanów. Jednak obie grupy zostały poinstruowane, aby całkowicie unikały dodanych cukrów, wyrafinowanych węglowodanów i przetworzonej żywności. Zużycie białka było utrzymywane stałe między dwiema grupami, podobnie jak ilość tłuszczów omega-6 i omega-3 w diecie. Chociaż grupa o niskiej zawartości węglowodanów zjadła o wiele więcej tłuszczu niż grupa zrównoważona dietety, oba otrzymywali tłuszcze z tych samych pokarmów: masło, ser, mięso i jajka. Wreszcie obie grupy jadły około funta warzyw dziennie. (Bądź nadal, moje bicie serca!) Innymi słowy, pomimo znacznych różnic w spożyciu węglowodanów i tłuszczu, obie grupy zjadły dietę z minimalnie przetworzonej całej żywności. A po 12 tygodniach obie grupy przedstawiły podobne wyniki pod względem masy i utraty tłuszczu.

Zapomnij o wysokim i niskim poziomie. Idź całe

Innymi słowy, niekoniecznie musisz porzucić węglowodany (lub tłuszcz), aby schudnąć i poprawić inne wskaźniki zdrowia. Po prostu porzuć śmieciowe jedzenie. Oczywiście będziesz musiał zjeść mniej kalorii, jeśli chcesz zobaczyć zmianę w skali. Ale może się okazać, że zastąpienie wysoko przetworzonej żywności Whole Foods automatycznie zmniejsza spożycie kalorii – i stosunkowo bezboleśnie.

Ostatnie badanie wykazało, że Amerykanie otrzymują średnio ponad połowę swoich kalorii z „ultra przetworzonej żywności”, co oznacza gotowe posiłki i przekąski, wygodne produkty spożywcze i napoje-za około 1200 kalorii i około 65 gramów dodanego cukru dziennie. Jeśli zastąpisz większość lub wszystkie te frytki, frytki, słodycze, fast food i napoje bezalkoholowe z żywnością w całości lub minimalnie przetworzoną, założę się, że bardzo trudno byłoby ci się skorzystać z blisko 1200 kalorii.

Jeśli to zbyt duża zmiana, aby zrobić wszystko jednocześnie, zacznij od zastąpienia połowy przetworzonej żywności w diecie Whole Foods. Zobacz, co się stanie.

Jeśli jest to zbyt duża zmiana, aby zrobić wszystko jednocześnie, zacznij od zastąpienia połowy przetworzonej żywności w diecie Whole Foods.

paleo kontra wegetariańskie?

Tak jak skończyłem Długoterminowe zdrowie i stabilizacja masy ciała do rezygnacji z mięsa lub rezygnacji z węglowodanów? Nie mogę zrobić obu. Próbowałem zarówno wegetariańskiego, jak i paleo, a są społeczności, specjalistyczne potrawy i świetne książki kucharskie dla obu stylów życia. Ale który z nich opłaca się na dłuższą metę? Dodam, że łatwiej jest zrezygnować z mięsa niż odmówić makaronu, chleba pełnoziarnistego i babeczek płatków owsianych. ”

Myślę, że każde podejście może działać, Erin. Dla mnie fakt, że wolisz porzucić mięso niż pełne ziarna, jest silnym argumentem przeciwko objęciu wewnętrznej jaskini. Jeśli okaże się, że identyfikacja z konkretną społecznością lub stylem życia jest pomocna lub sprawia, że ​​jest to przyjemniejsze, idź! Ale myślę, że dobrze jest być wegetarianinem, który od czasu do czasu je mięso lub podążać za dietą paleo. Moim zdaniem utrzymanie nacisku na pełną żywność i równowagę jest o wiele ważniejsze niż utrzymanie ścisłego przestrzegania obu zasad.

Pytania? Uwagi? Opublikuj je poniżej lub na stronie Diva Nutrition na Facebooku.

Zdjęcie dzięki uprzejmości Shutterstock.

Strony

«Najpierw‹ Poprzedni12

O autorze

Monica Reinagel, MS, LD/N, CNS

Monica Reinagel jest licencjonowanym dietetykiem, autorem i twórcą najbardziej rankingowych podcastów zdrowia i fitness w iTunes. Jej rada jest regularnie prezentowana w The Today Show, Dr. Oz, NPR i w wiodących krajach gazetach, czasopismach i stronach internetowych. Czy masz pytanie dotyczące odżywiania? Zadzwoń na linię Diva Diva Diva pod numer 443-961-6206. Twoje pytanie może być prezentowane w programie.

Odpowiedzi na najczęstsze pytania dla męskości.

autor: Rob Lamberts, MD House Call Doctor 26 kwietnia 2010 5-minutowy czytania nr 44 Play Pause Słuchaj rozwiązywania problemów z penisem, na których obecnie doświadczamy problemów z odtwarzaniem Safari. Jeśli chcesz wysłuchać dźwięku, użyj Google Chrome lub Firefox.

Klimaxing wczesne

Co to jest przedwczesne wytrysk? , jest problemem, który ma kombinację czynników fizycznych i psychologicznych. Pomimo tego, że często jest problemem fizycznym na początku, powoduje to, że mężczyźni stają się niepewni i niespokojni. Ten niepokój pogarsza problem i był cierniem po stronie wielu relacji.

Przedwczesne leczenie wytrysku

W przeszłości leczenie przedwczesnego wytrysku było terapią przy użyciu obu psychologicznych i terapeuci seksualni (czego wielu mężczyzn odmówiłoby). Radykalnie zmieniło się radykalnie 20 lat temu wraz z wprowadzeniem leków przeciwdepresyjnych Prozac. Oprócz tego, że jest przełomowym lekiem w leczeniu depresji i lęku, ludzie zauważyli, że opóźniło to kulminację zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Chociaż był to zły efekt uboczny dla wielu osób na leku, była to niesamowita zmiana dla mężczyzn z przedwczesnym wytryskiem. Podstawą leczenia tego stanu jest teraz zastosowanie Prozac lub innych leków w jego klasie.

Problemy osiągnięcia kulminacji

, co prowadzi do drugiej strony problemu: opóźniony punkt kulminacyjny. Opóźnienie w punkcie kulminacyjnym nie jest częstym problemem u mężczyzn, z wyjątkiem osób przyjmujących określone leki. Jak powiedziałem, leki przeciwdepresyjne związane z Prozac są głównymi winowajcami, ale istnieją również pewne ciśnienie krwi i leki prostaty, które mogą znacząco wpłynąć na punkt kulminacyjny mężczyzny. W którymkolwiek z tych przypadków korzyść z leku może przeważać nad ryzykiem, ale pamiętaj, aby porozmawiać z lekarzem w sprawie któregokolwiek z tych problemów.

Czym jest zaburzenia erekcji?

Przenosi nas do ostatecznego problemu: problemy erekcji. Odkrycie leków w leczeniu zaburzeń erekcji (warunek czasami nazywany impotencją) spowodowało ten wcześniej ukryty problem w temat częstej dyskusji w moim biurze. Mężczyźni nadal dostają pewne wyrażenie, gdy mają zamiar poruszyć temat-zwykle mogę powiedzieć bardzo szybko, kiedy mężczyzna o to zapyta-ale pytają, co jest dobre.

jest definiowany jako niezdolność człowieka do osiągnięcia lub utrzymania erekcji. Istnieje wiele możliwych przyczyn, w tym:

Problemy psychologiczne – lęk przed wydajnością jest często główną przyczyną ED. Podejrzewam, że jest to przyczyna, kiedy widzę nagłe początek lub jeśli ED dzieje się u młodszego mężczyzny.

Leki – Osiem z dwunastu najczęściej przepisywanych leków wymieniono wśród działań niepożądanych, więc wszelkie leki, zwłaszcza leki na ciśnienie krwi, należy podejrzewać na wystąpienie problemów ED

W przypadku przepływu krwi – problemy z krążeniem są główną przyczyną ED. Omówię to później w tym artykule.

Inne choroby przewlekłe, takie jak cukrzyca i problemy neurologiczne.

Nie są to wszystkie wzajemnie wykluczające się przyczyny, ponieważ mężczyźni z problemami krążenia są często na lekach ciśnienia krwi, a początek ED może powodować znaczny niepokój wydajności u mężczyzn. Dobrą wiadomością (jak jestem pewien, że wiesz) jest to, że istnieją teraz bardzo skuteczne leki na leczenie ED.

, ale pozwól mi zakończyć ten artykuł ostrożnie: ponieważ ED jest często oznaką Przepływ krwi lub problemy krążenia może być wczesnym oznaką warunków zagrażających życiu. Mężczyźni z ED mają znacznie wyższy wskaźnik miażdżycy, co prowadzi do zawału serca i udaru mózgu. Powszechnie zaleca się, aby wszyscy mężczyźni z ED byli oceniani pod kątem chorób serca i jego czynników ryzyka.

Leki na ED są na ogół dość bezpieczne, nawet w przypadku mężczyzn o znanej chorobie serca, ale mogą mieć poważne interakcje z Niektóre leki, więc skontaktuj się z farmaceutą lub lekarzem przed przyjmowaniem leków, takich jak viagra, cialis i levitra.

To wszystko, co mam na „problemy męskie”. To świetne pytania i ważne problemy. Posiadanie ich nie powinno cię zawstydzić; Powinny po prostu rozmawiać z lekarzem. Naprawdę, zamknięte drzwi sali egzaminacyjnej powinny zawsze być zaproszeniem do rozmowy o wszystkim, co cię martwi. Radzenie sobie z przedmiotami osobistymi jest znaczącą częścią tego, co robimy, więc nie pozwól, aby twoje zawstydzenie powstrzymało cię od mówienia o nich.

Jeśli masz tematy, zawstydzające lub nie, że chcesz, żebym się omówił, Wyślij je na adres housecalldoctor@quickanddirtytips.com, lub możesz przesłać je na Twitterze lub na mojej stronie na Facebooku.

Pozwól mi jeszcze raz przypomnieć, że ten podcast jest tylko do celów informacyjnych. Moim celem jest dodanie do swojej wiedzy medycznej i przetłumaczenie niektórych dziwnych rzeczy medycznych, które słyszysz, więc kiedy idziesz do lekarza, wizyty będą bardziej owocne. Nie zamierzam wymieniać twojego lekarza; On lub ona zawsze powinieneś skonsultować się z własnym schorzeniem.

Złap cię następnym razem! Bądź zdrów!

Strony

«Najpierw‹ Poprzedni12 należy pamiętać, że wszystkie treści tutaj są wyłącznie do celów informacyjnych. Treść ta nie zastępuje żadnych porad medycznych i nie zastępuje żadnego osądu medycznego ani uzasadnienia przez własnego osobistego dostawcę opieki zdrowotnej. Zawsze szukaj licencjonowanego lekarza w Twojej okolicy w odniesieniu do wszystkich pytań i problemów związanych ze zdrowiem.

Plamy skórne i mole mogą być dość powszechne, a nawet liczne. Dowiedz się, kto jest bardziej narażony na czerniaka i jakie cechy są bardziej niepokojące dla tego najbardziej agresywnego rodzaju raka skóry.

autorstwa Sanaz Majd, MD House Call Doctor 2 listopada 2017 4-minutowy czytanie nr 251 Play Pause Słuchaj, kiedy to Martw się o kret, które obecnie doświadczamy problemów z odtwarzaniem na Safari.

Contents

Guest
Guest posting on BookBuzzr blogs will definitely boost your business and possibly earn you more clients. However, your writing must be unique and engaging to the audience. If you have an article or even just a topic in mind, relevant to writing, publishing, selling, or marketing books, we would love to see your proposed content! Feel free to submit Here!
Posts created 1410

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top