Krok #2: Nie bierz oczyszczania okrężnicy, ale jedz czystość

Krok #2: Nie bierz oczyszczania okrężnicy, ale jedz czystość

Subskrybuj do Get-Fit Guy Podcast Spotify Google Stitcher

Fizyczne i psychiczne korzyści wyścigów z przeszkód są ogromne. W tym odcinku Get-Fit Guy opowiada o 3 przekonujących powodach, dlaczego powinieneś wypróbować wyścig przeszkód.

Ben Greenfield Get-Fit Guy 26 maja 2014 5-minutowy Readepisode #187 Play Pause Słuchaj What Is Otward wyścigów? Obecnie doświadczamy problemów z odtwarzaniem w Safari. Jeśli chcesz posłuchać dźwięku, użyj Google Chrome lub Firefox.

Wiedziałem, że mam kłopoty, gdy moje błotniste ręce zaczęły zsuwać się z liny, gdy zwisałem 19 stóp nad lodowatą zimną jamą wody. Każdy mięsień w moim ciele drgnął i napięty próbował powstrzymać się od upadku, ale było już za późno ..

Rozprałem się w gigantycznej, wyczerpanej mokrej stercie do czarnej dziury poniżej liny. Gdy pojawiłem się w powietrzu, usłyszałem rozwijający się głos sędziego wyścigowego z przeszkodami: „30 burpee!”

To byłaby moja trzecia kara w moim pierwszym doświadczeniu w wyścigu Spartan (moje pozostałe dwa karpe wynikające z wąsko brakuje rzutowi włóczni o powierzchni 20 stóp i spadające z boku Traverse Wall Climb).

Ale mnie to nie obchodziło. Mimo że moje płuca płonęły, wydano moje górne i dolne ciało, moja skóra została zeskrobana żwirem i przebijana drutem kolczastym, byłem przywiązany brudem, potem i krwią, mimo to miałem czas mojego życia. /P>

Skończyłem 30 burpee, wspinałem się na ścianę, zanurkowałem 4 doły błotne, przeskoczyłem nad stosem płonących kłód i walczyłem z 4 gladiatorami, aby w końcu przekroczyć linię mety w nieco ponad na godzinę i 40 minut. Skończyłem moje pierwsze wydarzenie „Super Spartan”.

Co to jest wyścigi z przeszkodami?

Na wypadek, gdybyś nie zauważył, wyścigi z okazji przeszkody i biegi błotne, jak Spartan, twardy Mudder i Warrior Dash zamiatają naród. Z 20 000 uczestników debiutanckich roku w 2010 roku, twardy Mudder zarejestrował prawie 700 000 uczestników w 2013 roku. Z 350 000 uczestników w 2012 r., Ponad 60 wydarzeń w 2013 r., A ponad 100 wydarzeń planowanych na całym świecie na 2014 r., Race Reebok Spartan jest jednym z najszybciej rozwijających się wydarzeń w Świat.

Wyścigi przeszkód to sport, w którym podróżując pieszo, musisz pokonać różne wyzwania fizyczne. Przeszkody obejmują między innymi wspinanie się po ścianach, przenoszenie ciężkich przedmiotów, przemierzanie zbiorników wodnych, czołganie się pod drutem kolczastym i przeskakiwanie przez ogień. Dzięki historii ciężkich wpływów wojskowych nie jest zaskoczeniem, że wiele przeszkód jest podobnych do tych stosowanych podczas szkolenia wojskowego. Ale inne przeszkody są unikalne dla wyścigów przeszkód i testowania wytrzymałości, siły, szybkości, mobilności i wytrzymałości psychicznej. Wyścigi różnią się zarówno pod względem poziomu odległości, jak i wyzwania, łącząc bieganie szlaków, bieganie i bieganie biegowe w odległości od wydarzeń sprintu 1 mili do 26,2+ mil „wyścigów śmierci”!

Kiedy w końcu wziąłem w końcu The the the the the the the wreszcie. Leap na początku tego roku i ukończyłem moje pierwsze wydarzenie spartańskie, zdałem sobie sprawę, że korzyści fizyczne i psychiczne wyścigów z przeszkód są ogromne. Oto 3 przekonujące powody, dla których możesz wypróbować wyścig przeszkód:

Powód 1: Zwiększona tolerancja na dyskomfort fizyczny

Zrobiłem mnóstwo triathlonów (ponad 80! ), w tym 5 Mistrzostw Świata Ironman. Triathlon jest z pewnością trudnym przedsięwzięciem sercowo -naczyniowym i mięśniowo -szkieletowym. Pomyślałem więc, że jestem w całkiem dobrej formie i miałem przyzwoitą tolerancję bólu, dopóki nie zrobiłem pierwszego wyścigu przeszkód.

W moim pierwszym spartanie znalazłem ssanie powietrza podczas czołgania się na brzuchu w kanapie między drutem kolczastym mój tyłek i żwir pod brzuchem. Poczułem, jak moje plecy całkowicie się zamykają i każdy mały mięsień w dłoni skurczy się, gdy starałem się nosić 50 -funtowe wiadro żwirowego po stronie góry. I doświadczyłem lodowatego szoku nurkowania w wodzie, który był dobry o 10-15 stopni chłodniejszy niż jakikolwiek doświadczyłem w ciągu 10 lat triathlonu wyścigowego.

Miałem nagły, szokujący objawienie, które nawet potem nawet później. 5 Triatlonów Mistrzostw Świata Ironmana na lawowych polach na Hawajach i jedne z najtrudniejszych triathlonów na twarzy planety w miejscach takich jak Izrael, Tajlandia i Chile, być może nie byłem tak twardy, jak myślałem. I z powodu tego doświadczenia – szansa na podniesienie sufitu tego, co moje ciało i umysł są fizycznie zdolne do osiągnięcia – gwarantuję, że wszystko, co robię w życiu, będzie trochę łatwiejsze (i obejmuje to wyzwania rodzinne, wyzwania psychiczne, fizyczne, fizyczne Wyzwania i przeszkody zawodowe).

Strony

12next ›Ostatnie» Wszystkie treści tutaj są wyłącznie do celów informacyjnych. Ta treść nie zastępuje profesjonalnego osądu własnego dostawcy służby zdrowia. Skonsultuj się z licencjonowanym pracownikiem służby zdrowia w sprawie wszystkich indywidualnych pytań i problemów.

O autorze

Ben Greenfield

Ben Greenfield otrzymał tytuł licencjata i magistra z University of Idaho w dziedzinie nauki sportowej i ćwiczeń; Osobiste certyfikaty szkolenia oraz siły i kondycji od National Siła and Conditioning Association (NSCA); Certyfikacja żywienia sportowego z Międzynarodowego Towarzystwa Żywienia Sportowego (ISSN), zaawansowanego certyfikatu dopasowania rowerowego z Serotta. Ma ponad 11-letnie doświadczenie w trenowaniu profesjonalistów https://yourpillstore.com/pl/, kolegialnych i rekreacyjnych sportowców ze wszystkich sportów, a jako pomogło setkom klientów osiągnąć odchudzanie i sukces fitness.

Subskrybuj podcast Get-Fit Guy Spotify Google Stitcher

Słyszałeś o tych detoksykacjach lub oczyszczania, które usuwają wszystkie zanieczyszczenia z twojego ciała i chcesz spróbować. Get-Fit Guy ma 3 szybkie i łatwe kroki do detoksykacji bez konieczności całkowicie rzucania ćwiczeń lub spędzenia całego dnia w pobliżu (lub na włączeniu) toalety.

Ben Greenfield Get-Fit Guy 13 sierpnia 2013 4-minutowy czytania #149 Play Pause Słuchaj, jak detox dla aktywnych osób, które obecnie doświadczamy problemów związanych z odtwarzaniem na Safari. Jeśli chcesz wysłuchać dźwięku, użyj Google Chrome lub Firefox.

Krok #2: Nie bierz oczyszczania okrężnicy, ale jedz czyste

Jak zalecono divę żywieniową, wyeliminować przetworzone Pokarmy takie jak frytki, krakersy, ciasteczka i cukierki, wycinaj wszystko, co jest nieorganiczne, wycinają stymulanty centralnego układu nerwowego, takie jak kofeina i alkohol i po prostu jedz czyste, prawdziwe jedzenie. W rzeczywistości istnieją specyficzne pokarmy, które wzmacniają ścieżki detoksykacji jelit lub wątroby bez pozostawiania cię w toalecie przez cały dzień, w tym buraków, żurawiny, warzyw morskich, mniszek, brokułów, siemienia lnianego, cytryny, czosnku, karczowców, turmeryki i jabłek.

Na przykład próbką może być:

Dwa jajka wbrzerzone do swobodnego wybiegu, na śniadanie, posypane solą morską, czarnym pieprzem i kurkumą, z bokiem szpinaku gotowanego na parze szpinaku lub jarmuż i duża szklanka wody z sokiem z cytryny. Jedz z owinięciem wodorostów Nori. Szklanka 100% czystego soku żurawinowego, garść jagód lub granat lub inny kawałek świeżych, surowych owoców na przekąskę w połowie rany. Sałatka z jarmużu lub koktajl jarmuż na lunch. Uwzględnij liście mniszka, siemienie lniane i kilka ząbków czosnku w koktajlu. Apple na popołudniową przekąskę. Puree kalafior z dzikim łososiem, smażonym czosnkiem i burakami na parze na obiad.

Krok #3: Relaks

Podczas detoksykacji twoje ciało może potrzebować trochę dodatkowej r & amp; r. Przyjdź więc jak najwięcej, ogranicz ekspozycję na stres i ciężkie dni pracy, a jeśli to możliwe, wrzuć zwykłe sesje na pary, wizyty w saunie lub łatwe zajęcia z jogi, ponieważ niektóre toksyny można również usunąć w pocie (jeśli jeśli pot (jeśli pota to również niektóre toksyny. Często masz bardzo śmierdzące pot, może to być znak, że detoksyk może być w porządku).

Czy potrzebujesz suplementów detoksykacyjnych?

Nie musisz przyjmować drogich suplementów, aby pomóc w detoksykacji, ale niektóre naturalnie pochodne związki mogą przyspieszyć zdolność organizmu do usuwania szkodliwych związków. Jak już wcześniej wspominałem, wielu może dać ci biegunkę lub jest pełen składników, które już dostajesz z jedzenia prawdziwego, czystego jedzenia. Poniższe suplementy będą wspierać czystą dietę poprzez wiązanie toksyn i metali, wspierając szlaki detoksykacji wątroby, rozliczenie jelit i zwiększając eliminację toksyn poprzez mocz i stołek. I oczywiście nie zamierzają zakłócać twojego treningu ani nie uniemożliwić ci ćwiczeń:

glutationu magnez chlorella aktywowany węgiel kolagenowy proszek lub bulion kostny

, wzdęcia, zapach ciała, wysypka, ule lub inne nieprzyjemne objawy. Jeśli to się stanie, pamiętaj, aby pić dużo czystej, filtrowanej wody, która pomoże ci spłukać toksyny i zapobiec ponownej liczbie paskudnych rzeczy.

Jeśli masz więcej pytań, komentarzy lub opinii O detoksykacie dla aktywnych osób, a następnie przejdź na http://www.facebook.com/getfitguy i zadaj swoje pytania!

Strony

«Pierwsze‹ Poprzedni12 Treści tutaj są dla celów informacyjnych dla celów informacyjnych tylko. Ta treść nie zastępuje profesjonalnego osądu własnego dostawcy służby zdrowia. Skonsultuj się z licencjonowanym pracownikiem służby zdrowia w sprawie wszystkich indywidualnych pytań i problemów.

O autorze

Ben Greenfield

Ben Greenfield otrzymał tytuł licencjata i magistra z University of Idaho w dziedzinie nauki sportowej i ćwiczeń; Osobiste certyfikaty szkolenia oraz siły i kondycji od National Siła and Conditioning Association (NSCA); Certyfikacja żywienia sportowego z Międzynarodowego Towarzystwa Żywienia Sportowego (ISSN), zaawansowanego certyfikatu dopasowania rowerowego z Serotta. Ma ponad 11-letnie doświadczenie w trenowaniu profesjonalistów, kolegialnych i rekreacyjnych sportowców ze wszystkich sportów, a jako pomogło setkom klientów osiągnąć odchudzanie i sukces fitness.

Subskrybuj podcast Get-Fit Guy Spotify Google Stitcher

W dzisiejszym odcinku zajmiemy się trudnym problemem: dlaczego niektóre osoby wydają się wchodzić w jedną obraźliwą sytuację po drugiej. Istnieje tyle powodów, ile zaangażowanych jest ludzie, ale istnieją również niektóre wspólne tematy. W tym tygodniu Doświadczony psycholog dr Ellen Hendriksen oferuje 4 częste wyzwania, przed którymi stoi osoby, które przeżyły nadużycie, a także sposób, w jaki możesz pomóc.

przez Ellen Hendriksen, dr Savvy Psycholog 28 maja 2015 6-minutowy Readepisode #71 Play Pause Listen 4 Wspólne wyzwania, które przeżyły nadużycia, a także, jak pomóc, mamy obecnie problemy z odtwarzaniem w Safari. Jeśli chcesz wysłuchać dźwięku, użyj Google Chrome lub Firefox.

Słuchacz Yvonne z Dublina napisał i zapytał, czy można pomóc osobom, które po drugiej wchodzą w jedną obraźliwą sytuację. Yvonne chce pomóc przyjacielowi, ale jest sfrustrowana: jej przyjaciółka broni samych ludzi, którzy ją skrzywdzili i manipulują, i chroni tych, którzy biorą jej pieniądze i rzeczy.

Yvonne zauważa, że ​​jej przyjaciółka doznała znęcania się jako dziecko jako dziecko I znowu w małżeństwie. Pyta, czy istnieje związek, ale przede wszystkim zastanawia się: „Jak mogę się przejść? Jak mogę pomóc? A jeśli nie mogę, jak mogę sobie poradzić bez wciągania się w jej wybory? ”

w tym tygodniu, zbadamy kilka typowych wyzwań, przed którymi stoją przeżycie, a także jak pomóc i jak pomóc i jak pomóc Ustaw kilka granic, aby się chronić.

Po pierwsze, ważne jest, aby powiedzieć, że istnieje tyle samo różnorodności wśród ludzi, którzy byli wykorzystywani, co wśród tych, którzy tego nie zrobili. Może się to zdarzyć ludziom w każdym wieku, rasie, płci, klasie lub poziomu wykształcenia. Wiele osób, które zostały wykorzystywane, dorasta, aby być wysoce funkcjonalnymi dorosłymi i modelami rodziców. Ale bez własnej winy inni nie mają tyle szczęścia. Stoją stają przed bitwą pod górę, tak jak te 4 wspólne wyzwania, przed którymi stoi osoby, które przeżyły nadużycie:

Wyzwanie nr 1: poczucie bezwartościowości. To frustrujące, że osoby z zewnątrz jest widzieć kogoś, na kim mu zależy, jest traktowany jak wycieraczka, ale nauczono wielu osób w obraźliwych sytuacjach, że jeśli są tak traktowani, muszą na to zasłużyć.

Mówiono, że sposób, w jaki rozmawiamy z dziećmi, staje się ich wewnętrznym głosem, więc ciągłym strumieniem wyrzutów (np. „Nigdy nie będziesz na nic” lub „jesteś głupi” ) lub pogardliwy ton wywołuje dziecko, by uwierzyć, że nie zasługuje na szacunek. Kiedy dzieci dorastają, przekłada się to na poczucie, że nie mają one wartości, a zatem nie zasługują na wspólną uprzejmość, a nawet bezpieczeństwo.

Wyzwanie #2: wina. Wielu ocalałych z nadużycia uważa, że ​​nadużycia było ich winą. Rozważmy pranie mózgu, które dzieje się w sytuacjach nadużycia: sprawcy mówią dzieciom lub partnerom: „OK, teraz to zrobiłeś”, „Poprosiłeś o to” lub „Wiesz, że chcesz”. Wierząc, że wywołał tak ekstremalną odpowiedź, czyni ofiarę uważa, że ​​musi być odpowiedzialny, musiał na to zasłużyć i może zmienić wynik, jeśli tylko on lub ona „zachowuje się” następnym razem. Oczywiście żaden z nich nie jest prawdą.

Ocaleni często czują się winni, ponieważ nie powstrzymują nadużycia, nawet jeśli były małymi dziećmi, kiedy to się stało. Wielu terapeutów poprosi ocalałych o przyniesienie sobie zdjęcia w wieku, w którym rozpoczęło się nadużycia. Widząc, jak małe i niewinni byli naprawdę, może zrobić cuda, aby zakwestionować pogląd, że są w jakiś sposób odpowiedzialni.

Wyzwanie #3: Bezradność. Jest to trudne dla osób z zewnątrz, aby owinąć głowę. Proszą ludzi w obraźliwych sytuacjach: „Dlaczego po prostu nie odchodzisz?” Jedną z odpowiedzi jest to, że dla wielu osób, które przechodzą od jednej obraźliwej sytuacji do drugiej, nadużycie jest postrzegane jako normalne. Pomyśl o tym: gdybyś nigdy nie wiedział nic oprócz przemocy i braku szacunku, można by pomyśleć, że tak właśnie było życie. Zakładasz, że przyszłość jest tak samo zła jak przeszłość i teraźniejszość.

Nasz słuchacz Yvonne zauważył, że jej przyjaciółka pozwala ludziom w jej życiu wziąć pieniądze i rzeczy. Niestety, jest to dość powszechne: dzieci, które były wychowywane w obraźliwych środowiskach, są nauczane ich potrzeby, a ich prawa nie istniały, więc płacz lub chęć komfortu mogło spotkać się z przemocą, granicami i prywatnością mogły zostać zignorowane lub posiadanie własności. Przedmioty mogły nie być szanowane – rodzice często pomagają sobie w oszczędnościach lub rzeczy dzieci. Ocaleni byli rozczarowani lub karani tak często, że mogą pomyśleć, że są bezradni, aby powstrzymać zakłócenia innych.

Wyzwanie #4: Odtwarzanie. Ku rozdrażnieniu tych, którzy naprawdę ich kochają, ludzie, którzy byli często wykorzystywani, umawiają się z serią nadużywań lub znajdują się w obelżywym lub wyzyskującym „przyjaźnie”. Czemu? Ponownie jest tyle odpowiedzi, co zaangażowani ludzie, ale oto niektóre z dużych.

Jednym z powodów jest to, że ludzie, którzy przeżyli nadużycie, mogli być nauczani, że miłość i przemoc idą razem. Sprawcy czasami nalegają, aby kochali dziecko, nawet gdy byli obelżywi, mówiąc: „To mnie nie skrzywdzi, niż cię boli” lub „To jest dla twojego dobra”.

Następnie niektórzy ocaleni mogą wierzyć, że wszystkie relacje obejmują nadużycia, a zbliżanie się do kogoś oznacza zranienie lub zdradzanie. Lub zmień sprawcę, jeśli tylko spróbują nowej taktyki. Wnika to do aspektu winy: „Jeśli robię rzeczy inaczej, zmienią się”.

Ostatni powód sięga wyzwania bezwartościowości: wielu ocalałych miało swoją poczucie własnej wartości, w których są wdzięczni za to, że są w żadnym związku, myślę, że nigdy nie znajdzie nic lepszego, lub że są tak złamani lub uszkodzone, że jeśli nie przyjmą tego, co mogą dostać, będą sami na zawsze.

Guest
Guest posting on BookBuzzr blogs will definitely boost your business and possibly earn you more clients. However, your writing must be unique and engaging to the audience. If you have an article or even just a topic in mind, relevant to writing, publishing, selling, or marketing books, we would love to see your proposed content! Feel free to submit Here!
Posts created 1082

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top